Hlavní obsah

Volby v Německu vyhrál konzervativní blok CDU/CSU. Východ ovládla AfD 

Předčasné volby v Německu vyhrála konzervativní unie CDU/CSU se ziskem 28,6 procenta hlasů. Druhá skončila Alternativa pro Německo (AfD) se ziskem 20,8 procenta hlasů. Třetí místo obsadili sociální demokraté (16,4 procenta). Zelení získali 11,6 procenta hlasů. Zabodovala bývalá postkomunistická strana Linke, která se dostala do parlamentu se ziskem 8,8 procenta. Naopak ze Spolkového sněmu vypadnou liberálové FDP a nedostalo se do něj ani levicové Spojenectví Sahry Wagenknechtové.

Do Česka konečně dorazí významnější srážky 

Chci vládu do Velikonoc, věří si vítěz německých voleb 

Sněmovna dala zelenou rituálnímu týrání zvířat, míní odborník. Maso půjde na vývoz 

Pravdy a mýty o intimním životě 

KVÍZ: Velký test filmových Harry Potter znalostí. I ultrafanoušci se zapotí 

Zelenskyj: V zájmu míru jsem připraven odstoupit 

Válka neválka, ruský řetězec s levným zbožím v Česku expanduje 

Iveta Lutovská poprvé od rozvodu ukázala nového partnera! To je můj Vojta, prozradila 

Moderátorka Iveta Lutovská poprvé vyrazila do společnosti s přítelem Vojtou. Doposud se společným fotografiím bránili a vztah drželi v soukromí. Pár si spolu nenechal ujít Ples v Intru. A došlo i na vášnivé polibky.

Vdova po Vladimíru Dlouhém (†52) září štěstím po boku sympatického učitele: Nového chlapa jí „dohodili“ synové 

Takhle jste Marii Růžičkovou ještě neviděli! Manželka hokejové legendy sundala ohromnou hřívu a je stále kus 

Vašulínův nešťastný moment rozhodl šlágr. Zvoral to, litoval Koubek po pádu se Slavií 

V popisu jeho práce je střílení gólů, v nedělním ligovém hitu v Plzni ale útočník Daniel Vašulín naopak branku zavinil. Částečně nešťastným, částečně nešikovným manévrem. V závěru prvního poločasu za stavu 1:1 minul ve vlastní šestnáctce hlavou míč, který mu dopadl na ruku. Slávista Tomáš Chorý penaltu proměnil a nasměroval lídra k důležité výhře (3:1).

Pokřiky fanoušků mě motivovaly, řekl Chorý. Góly proti Plzni nikdy slavit nebude 

Ovečkin vyrovnal Jágrův rekord. Hattrickem se přiblížil Gretzkymu 

Rekord padl po skoro čtyřiceti letech! Na českém šampionátu se radovali manželé 

Týdenní horoskop: Štíři budou randit s umělcem, Býci i Blíženci mají slibně nakročeno k vyššímu postu 

Ačkoli při Měsíci v jeho nejtemnější fázi bude večerní obloha potemnělá, nezabloudíte ani nepocítíte únavu. Spolehlivým životabudičem a průvodcem se stane Mars ve znamení Raka. Po období retrogradity si udělá zastávku v trojhvězdném systému Delta Geminorum, kde načerpá sílu, odvahu a inspiraci.

V Brně není nikdy nuda! Na slavném plese to jiskřilo. Podívejte se na nejkrásnější róby 

Toxická kamarádka? Takhle ji poznáte! Raději se jí hned zbavte, nebo vám otráví život 

Nenávist podle horoskopu: Tohle nikdy nedělejte! 12 rad, jak si neznepřátelit jednotlivá znamení 

Býk
I když cítíte potřebu změny, je dobré věnovat čas tomu, abyste se rozhodli s rozvahou. Unáhlené kroky mohou přinést zklamání, proto si dejte prostor na rozmyšlenou a zjistěte, co je pro vás opravdu nejlepší, než učiníte jakékoli rozhodnutí. Opatrně.
Celý horoskop »
Skok před automaticky načítané články.
Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.